Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Lady Gaga

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1 Lady Gaga taj Ned Jan 16, 2011 6:07 am

Bite.me.Damon

Admin
Karijeru je započela u njujorškim diskotekama, gde je nastupala sa Lejdi Starlajt. Istovremeno je radila u izdavačkoj kući Interskop rekords, gde je pisala tekstove pesama za druge poznate izvođače, među kojim i za Ejkona. Nakon što je čuo kako peva, Ejkon je ubedio čelnike Interskop rekordsa da, zajedno sa njegovom izdavačkom kućom Kon lajv distribjušon, sklope ugovor o saradnji sa Lejdi Gagom. Prvi album, pod nazivom „The Fame“, objavila je 19. avgusta 2008. Prva dva singla sa albuma: „Just Dance“ i „Poker Face“, postigli su veliki međunarodni uspeh. Prvi je bio nominovan za nagradu Gremi u kategoriji najbolje dens pesme, dok je drugi dostigao prvo mesto na čak 20 top-listi širom sveta. Sam album i njegovih pet singlova su širom sveta prodati u višestrukim zlatnim i platinastim tiražima.

„The Fame“ se našao na prvom mestu lista albuma u Austriji, Ujedinjenom Kraljevstvu, Kanadi i Irskoj, i četvrtom u Australiji. Kako bi radili na njenoj promociji u Americi, House of Gaga organizovao je njenu prvu koncertnu turneju, sa američkom krupom Nju kids in d blok, koja takođe snima za Interskoup. Gaga je s njima na turneji provela dva meseca, oktobar i novembar 2008 Sa njima je snimila i duet „Big Girl Now“, koji se našao na njenom albumu kao bonus pesma. U oktobru 2008. „The Fame“ je objavljen u SAD i debitovao na 17. mestu Bilbord liste najboljih albuma, i u prvoj nedelji prodato je 24.000 primeraka, a kasnije je dospeo na četvrto mesto. Širom sveta album se prodao u 2,3 miliona primeraka.

Albumi
2008 — „The Fame“
2009 — „The Fame Monster“
2011 - „Born This Way“

Singlovi
2008 — „Just Dance“
2008 — „Poker Face“
2009 — „Eh, Eh (Nothing Else I Can Say)“
2009 — „LoveGame“
2009 — „Paparazzi“
2009 — „Paper Gansta“
2009 — „Bad Romance“
2010 — „Telephone“
2010 — „Alejandro“
2010 — „Dance In The Dark“
2010 — „-Monster-“

Harry: Albus Severus..you were named for the two headmasters of Hogwarts. One of them was a Slytherin and he was probably the bravest man I ever knew.

Snape: "Look... at... me."

Spojler:
Finally, after years of everyone telling Harry how he has Lily's eyes, the reader finally gets to understand the significance. The whole Snape story is beyond brilliant, and Alan Rickman is going to be awesome in Hallows Part 2.

2 Re: Lady Gaga taj Ned Feb 06, 2011 4:09 am

.Corpse Bride.

Čista komercijala. Rolling Eyes

http://tvd-serbia.tk

3 Re: Lady Gaga taj Ned Feb 06, 2011 5:54 am

Wwinner

ja nju gotivim. Very Happy
ima dobre tekstove ^^

4 Re: Lady Gaga taj Ned Feb 06, 2011 6:12 am

Severus.Snape <3

Admin
Genijalna je. ♥