Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Guns N' Roses

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1 Guns N' Roses taj Ned Jan 16, 2011 6:09 am

Bite.me.Damon

Admin
Guns N' Roses - pištolji i ruže je američka hard rok grupa, koju su u Los Anđelesu u junu 1985. osnovali pevač Vilijam Aksel Rouz, gitaristi Trejsi Gans i Izi Stredlin, basista Oul Bejč (kojeg je kasnije zamenio Daf Mekagan) i bubnjar Rob Gardner. Ime benda je nastalo spajanjem imena dve grupe iz kojih su originalni članovi došli: Holivud rouz i El-ej gans. Njihova muzika je bila, u to vreme jedinstvena, mješavina panka, bluza i glama.

Trenutnu postavu Gansa sačinjavaju pjevač Aksel Rouz, stari član Dizi Rid na klavijaturama, gitaristi Robin Fink i Bakethed, basista Tomi Stintson i za bubnjevima Brajan Mantija. Zajedno su nastupali na novogodišnjoj večeri u "Kući bluza" u Las Vegasu. Osim starih hitova poput "Welcome to the Jungle", izveli su i "Chinese Democracy", "Oh, My God", "Oclahoma", "The Blues" i "Silk Worms". Tokom februara 2006. na Internetu su se pojavile demo verzije tri nove pjesme: "TWAT" (There Was a Time), "I.R.S" i "Better".
Velvet Revolver je novi bend sastavljen od bivših članova Gansa (Sleš, Daf MekKagan, i Met Sorum) i pjevača Skota Vejlanda i gitariste DejvaKušnera.

Studijski albumi
Apetite For Destruction (31. jul 1987.)
Gn´R Lies (06. decembra 1988.)
Use Your Illusion I (17. septembra 1991.)
Use Your Illusion II (17. septembra 1991.)
The Spaghetti Incident? (12. januara 1993.)
Chinese Democracy (23. novembra 2008.)
[uredi]Albumi uživo i kompilacije
Gn`R Live Era ´87-´93 (22. novembra 1999.)
Greatest Hits (23. marta 2004.)
Greatest Hits (nova verzija)

Harry: Albus Severus..you were named for the two headmasters of Hogwarts. One of them was a Slytherin and he was probably the bravest man I ever knew.

Snape: "Look... at... me."

Spojler:
Finally, after years of everyone telling Harry how he has Lily's eyes, the reader finally gets to understand the significance. The whole Snape story is beyond brilliant, and Alan Rickman is going to be awesome in Hallows Part 2.

2 Re: Guns N' Roses taj Ned Feb 06, 2011 4:15 am

.Corpse Bride.

Najbolji bend SVIH VREMENA! :klanjase:

http://tvd-serbia.tk

3 Re: Guns N' Roses taj Ned Feb 06, 2011 6:18 am

Bite.me.Damon

Admin
.Corpse Bride. ::Najbolji bend SVIH VREMENA! :klanjase:

Apsolutno se slazem. Smile

Harry: Albus Severus..you were named for the two headmasters of Hogwarts. One of them was a Slytherin and he was probably the bravest man I ever knew.

Snape: "Look... at... me."

Spojler:
Finally, after years of everyone telling Harry how he has Lily's eyes, the reader finally gets to understand the significance. The whole Snape story is beyond brilliant, and Alan Rickman is going to be awesome in Hallows Part 2.

4 Re: Guns N' Roses taj Uto Feb 08, 2011 6:32 am

Word eater.

Ne slušam, imaju nekih dobrih pesama.

http://www.poet-world.com

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu