Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Britney Spears

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1 Britney Spears taj Ned Jan 16, 2011 12:50 pm

Bite.me.Damon

Admin
Britni Džin Spirs (engl. Britney Jean Spears) (2. decembar 1981.) je američka pevačica, tekstopisac, glumica, plesačica i autor. Procena je da do danas prodala 100 miliona ploča u svetu.
RIAA je označava kao osmu na listi najprodavanijih ženskih izvođača u SAD, sa prodatih 36 miliona ploča u SAD. Njen uspeh kao solo pevačice podržan je njenim drugim radovima u medijima: pojavila se u nekoliko filmova i programa na televiziji, napisala je dve knjige, potpisala nekoliko ugovora za reklamiranje različitih proizvoda, uključujući i njenu liniju parfema.
Britni je jedini izvođač koji ima 26 singlova u TOP40 MEDIABASE za njom sledi reper Neli sa 23 singlova. Takođe Britni ima 9 singlova koji su dostigli #1 na svetskom nivou što je čini jedinom, za njom sledi Madona sa 8 hitova koji su #1. Britni ima nekoliko MTV nagrada, jedan Gremi i još 250 nagrada. U decembru 2009. godine Bilbord je proglasio Britni za najprodavanijeg ženskog izvođača decenije što se tiče prodaje albuma.

Studio albumi
1999: ...Baby One More Time
2000: Oops!... I Did It Again
2001: Britney
2003: In the Zone
2007: Blackout
2008: Circus
2011: Hold It Against Me

Harry: Albus Severus..you were named for the two headmasters of Hogwarts. One of them was a Slytherin and he was probably the bravest man I ever knew.

Snape: "Look... at... me."

Spojler:
Finally, after years of everyone telling Harry how he has Lily's eyes, the reader finally gets to understand the significance. The whole Snape story is beyond brilliant, and Alan Rickman is going to be awesome in Hallows Part 2.

2 Re: Britney Spears taj Ned Feb 06, 2011 4:04 am

.Corpse Bride.

Uz ovu lujku sam odrasla. xD

Ne slušam je više.

http://tvd-serbia.tk

3 Re: Britney Spears taj Uto Feb 08, 2011 6:37 am

Word eater.

Nervira me jako, ne slušam, i gadi mi se njeno pevanje.

http://www.poet-world.com

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu