Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Đorđe Balašević

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1 Đorđe Balašević taj Ned Jan 16, 2011 1:13 pm

Bite.me.Damon

Admin
Đorđe Balašević (Novi Sad, 11. maj 1953.) je srpski kantautor, pesnik i glumac. Bio je član grupa Žetva i Rani mraz, a 1982. je započeo solo karijeru. Ukupno je objavio 14 albuma. Glumio je u nekoliko televizijskih serija, za koje je pisao i muziku.
Singl „Računajte na nas“ iz perioda dok je bio član Ranog mraza je postigla veliku popularnost u socijalističkoj Jugoslaviji i ostala je popularna među jugonostalgičarima. Tokom 1990ih bio je veliki kritičar politike Slobodana Miloševića.
Solo karijera
Pub - 1982
Celovečernji the Kid - 1983
003 - 1985
Bezdan - 1986
Panta rei - 1988
Tri posleratna druga - 1989
Marim ja - 1991
Jedan od onih života - 1993
Na posletku - 1996
Devedesete - 2000
Dnevnik starog momka - 2001
Rani mraz - 2004

Harry: Albus Severus..you were named for the two headmasters of Hogwarts. One of them was a Slytherin and he was probably the bravest man I ever knew.

Snape: "Look... at... me."

Spojler:
Finally, after years of everyone telling Harry how he has Lily's eyes, the reader finally gets to understand the significance. The whole Snape story is beyond brilliant, and Alan Rickman is going to be awesome in Hallows Part 2.

2 Re: Đorđe Balašević taj Ned Feb 06, 2011 4:37 am

.Corpse Bride.

Slušam ponešto.
Jako mi se sviđaju tekstovi.

http://tvd-serbia.tk

3 Re: Đorđe Balašević taj Ned Feb 06, 2011 2:40 pm

Bite.me.Damon

Admin
Jedan od omiljenih pevaca. Tekstovi su mu fenomenalni, mogu da ga slusam stalno i ima pesama u kojima se bas pronalazim.

Harry: Albus Severus..you were named for the two headmasters of Hogwarts. One of them was a Slytherin and he was probably the bravest man I ever knew.

Snape: "Look... at... me."

Spojler:
Finally, after years of everyone telling Harry how he has Lily's eyes, the reader finally gets to understand the significance. The whole Snape story is beyond brilliant, and Alan Rickman is going to be awesome in Hallows Part 2.

4 Re: Đorđe Balašević taj Uto Feb 08, 2011 6:40 am

Word eater.

Dobar je on, ima lepih pesama, al' ne slušam.
Osim kad čujem na radiju.

http://www.poet-world.com

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu