Harry Potter Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Ana is in the Hot Seats

4 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Ana is in the Hot Seats  Empty Ana is in the Hot Seats Ned Feb 06, 2011 6:22 am

Bite.me.Damon

Bite.me.Damon
Admin

Pa pitajte Very Happy

2Ana is in the Hot Seats  Empty Re: Ana is in the Hot Seats Ned Feb 06, 2011 7:19 am

.Corpse Bride.

.Corpse Bride.

Možeš li da izdvojiš najbolju HIMYM epizodu? Very Happy Ili tebi najdražu? Very Happy

http://tvd-serbia.tk

3Ana is in the Hot Seats  Empty Re: Ana is in the Hot Seats Ned Feb 06, 2011 7:43 am

Bite.me.Damon

Bite.me.Damon
Admin

Uhh, prvo moram da kazem da su sve fenomenalne Very Happy Ali ima par njih koje se izdvajaju, koje sam gledala mnooogo puta.

S2E20 Showdown - Tedov govor na vencanju. Kako sam se isplakala kad kaze "A zapravo sve sto treba da znate o njih dvoje da i nakon deset godina ne mogu da provedu jednu noc razdvojeni". To je bila divna epizoda. Najlepsi Lily i Marshall momenat nakon pomirenja ^^

S4E24 The leap - Kada se Barney i Robin "smuvaju" u bolnici ^^ Inace ta epizoda je zbog toga na vrhu mojih omiljenih. I kada na kraju svi preskoce onaj prostoor izmedju zgrada. ♥️

S5e11 Last Cigarette Ever - Ne znam zasto volim ovu. Nemam poseban razlog, ali mi se nekako izdvojila Very Happy

s5e17 Of Course - Robin: Of course I’m upset, Barney! Don’t you see how constantly talking about your conquests makes me feel like I’m just another number to you?!
Barney: But you’re not just another number to me!
Robin: And now, you’re taking Anita, who you barely know, on this amazing date when I never got treated that way. It just… It just sucks, that’s all. It just sucks.
Barney: Wow. I knew I was bad at being a boyfriend, but I had no idea I’d be so much worse at being an ex-boyfriend. I nemam vise nista da kazem. Very Happy

4Ana is in the Hot Seats  Empty Re: Ana is in the Hot Seats Ned Feb 06, 2011 7:50 am

Severus.Snape <3

Severus.Snape <3
Admin

Kakva ti je epizoda Blitzgiving?
Ako si stigla do 6 sezone. xD
Ako nisi javi mi kad je odgledas.
Meni je ta epizoda mnogo draga. <3

Inace,gledas li House M.D?
Ako ne gledas,samo zovi Milicu navucice te ona za dva minuta kao sto je i mene. xDD

https://hpserbiafans.serbianforum.info

5Ana is in the Hot Seats  Empty Re: Ana is in the Hot Seats Ned Feb 06, 2011 8:14 am

Bite.me.Damon

Bite.me.Damon
Admin

Stigla sam. Very Happy
Volim onog iz Lost xD Bas sam se iznenadila kad sam ga videla ovde ^^ Dobra je epizoda, sve su dobre Very Happy Koliko ja volim ovu seriju Very Happy

Ne gledam. Tj. gledam na TV-u kad nema nista drugo, znam o cemu se radi, ali me jos nije privuklo da gledam stalno. Very Happy Jel' si se ti navukla ? Very Happy

6Ana is in the Hot Seats  Empty Re: Ana is in the Hot Seats Ned Feb 06, 2011 12:45 pm

B.Davis

B.Davis

Idol? Smile

7Ana is in the Hot Seats  Empty Re: Ana is in the Hot Seats Pon Feb 07, 2011 1:55 pm

Bite.me.Damon

Bite.me.Damon
Admin

Marčelo. Obožavam tog čoveka. On je sve što ja želim da postanem. Idol mi je i Džoni Dep. Ne zato što je lep (a jeste preleeep), već zato što je jedan od najboljih, najpametnijih ljudi na svetu. I ima ONO nešto, kao da nikad nije dozvolio detetu u sebi da odraste. I zato što uvek bira fenomenalne uloge.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Similar topics

-

» Milica is in the HOT SEATS.

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu