Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Ana is in the Hot Seats

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1 Ana is in the Hot Seats taj Ned Feb 06, 2011 6:22 am

Bite.me.Damon

Admin
Pa pitajte Very Happy

Harry: Albus Severus..you were named for the two headmasters of Hogwarts. One of them was a Slytherin and he was probably the bravest man I ever knew.

Snape: "Look... at... me."

Spojler:
Finally, after years of everyone telling Harry how he has Lily's eyes, the reader finally gets to understand the significance. The whole Snape story is beyond brilliant, and Alan Rickman is going to be awesome in Hallows Part 2.

2 Re: Ana is in the Hot Seats taj Ned Feb 06, 2011 7:19 am

.Corpse Bride.

Možeš li da izdvojiš najbolju HIMYM epizodu? Very Happy Ili tebi najdražu? Very Happy

http://tvd-serbia.tk

3 Re: Ana is in the Hot Seats taj Ned Feb 06, 2011 7:43 am

Bite.me.Damon

Admin
Uhh, prvo moram da kazem da su sve fenomenalne Very Happy Ali ima par njih koje se izdvajaju, koje sam gledala mnooogo puta.

S2E20 Showdown - Tedov govor na vencanju. Kako sam se isplakala kad kaze "A zapravo sve sto treba da znate o njih dvoje da i nakon deset godina ne mogu da provedu jednu noc razdvojeni". To je bila divna epizoda. Najlepsi Lily i Marshall momenat nakon pomirenja ^^

S4E24 The leap - Kada se Barney i Robin "smuvaju" u bolnici ^^ Inace ta epizoda je zbog toga na vrhu mojih omiljenih. I kada na kraju svi preskoce onaj prostoor izmedju zgrada. ♥️

S5e11 Last Cigarette Ever - Ne znam zasto volim ovu. Nemam poseban razlog, ali mi se nekako izdvojila Very Happy

s5e17 Of Course - Robin: Of course I’m upset, Barney! Don’t you see how constantly talking about your conquests makes me feel like I’m just another number to you?!
Barney: But you’re not just another number to me!
Robin: And now, you’re taking Anita, who you barely know, on this amazing date when I never got treated that way. It just… It just sucks, that’s all. It just sucks.
Barney: Wow. I knew I was bad at being a boyfriend, but I had no idea I’d be so much worse at being an ex-boyfriend. I nemam vise nista da kazem. Very Happy

Harry: Albus Severus..you were named for the two headmasters of Hogwarts. One of them was a Slytherin and he was probably the bravest man I ever knew.

Spojler:
Finally, after years of everyone telling Harry how he has Lily's eyes, the reader finally gets to understand the significance. The whole Snape story is beyond brilliant, and Alan Rickman is going to be awesome in Hallows Part 2.

4 Re: Ana is in the Hot Seats taj Ned Feb 06, 2011 7:50 am

Severus.Snape <3

Admin
Kakva ti je epizoda Blitzgiving?
Ako si stigla do 6 sezone. xD
Ako nisi javi mi kad je odgledas.
Meni je ta epizoda mnogo draga. <3

Inace,gledas li House M.D?
Ako ne gledas,samo zovi Milicu navucice te ona za dva minuta kao sto je i mene. xDD

HARRY POTTER SAGA ♥️
ALWAYS AND FOREVER ♥️
http://hpserbiafans.serbianforum.info

5 Re: Ana is in the Hot Seats taj Ned Feb 06, 2011 8:14 am

Bite.me.Damon

Admin
Stigla sam. Very Happy
Volim onog iz Lost xD Bas sam se iznenadila kad sam ga videla ovde ^^ Dobra je epizoda, sve su dobre Very Happy Koliko ja volim ovu seriju Very Happy

Ne gledam. Tj. gledam na TV-u kad nema nista drugo, znam o cemu se radi, ali me jos nije privuklo da gledam stalno. Very Happy Jel' si se ti navukla ? Very Happy

Spojler:

6 Re: Ana is in the Hot Seats taj Ned Feb 06, 2011 12:45 pm

B.Davis

Idol? Smile

7 Re: Ana is in the Hot Seats taj Pon Feb 07, 2011 1:55 pm

Bite.me.Damon

Admin
Marčelo. Obožavam tog čoveka. On je sve što ja želim da postanem. Idol mi je i Džoni Dep. Ne zato što je lep (a jeste preleeep), već zato što je jedan od najboljih, najpametnijih ljudi na svetu. I ima ONO nešto, kao da nikad nije dozvolio detetu u sebi da odraste. I zato što uvek bira fenomenalne uloge.

Spojler:

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu