Harry Potter Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Hari Poter i Red feniksa

2 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Hari Poter i Red feniksa  Empty Hari Poter i Red feniksa Sre Jan 05, 2011 8:19 am

Bite.me.Damon

Bite.me.Damon
Admin

Nakon uzbudljivog leta, Hari se vraća na Hogworts gde nove avanture počinju dolaskom profesorke odbrane od mračnih veština, Dolores Ambridž. Ona postaje hogvortski Veliki inkvizitor i želi da naruši ugled direktora škole profesora Dambldora. Zbog nje, Hari osniva specijalnu organizaciju DA - Dambldorovu armiju, ni ne sluteći da će se tako uplesti u mnogo ozbiljniji okršaj izmedju Lorda Voldemora i Dambldora.

Hari Poter i Red feniksa  -Order-of-the-Phoenix--Posters-harry-potter-34392_432_617

Zanimljivosti i činjenice o filmu:

- Film režira David Yates, a scenarista je Michael Goldenberg koji je zamenio Stevea Klovesa.
- Distribucija u svetu je započeta 11.jula uz pozitivne kritike, kojom je Red Feniksa oborio brojne rekorde tokom svoga otvaranja.
- Dosad je u svijetu zaradio $935.4 miliona, s tim je rezultatom Red Feniksa drugi najgledaniji film 2007. te šesti najuspešniji film svih vremena uopšte, kao i drugi najuspješniji film iz Harry Potter serije iza samo prvog filma.


Memorable quotes:

- Harry Potter: You're the weak one. And you'll never know love,or friendship. And I feel sorry for you.
- Dolores Umbridge: As I told you, Mr. Potter, naughty children deserve to be punished.
- Lord Voldemort: You're a fool, Harry Potter, and you will lose everything.
- Sirius Black: You've done beautifully. Now let me take it from here.
- Albus Dumbledore: Harry, it isn't how you are alike. It's how you are not.


Trailer:

2Hari Poter i Red feniksa  Empty Re: Hari Poter i Red feniksa Uto Feb 08, 2011 6:15 am

Word eater.

Word eater.

r a z o č a r e nj e

Za mene, najgori u celoj sagi.

http://www.poet-world.com

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu