Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Samo slušaj

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1 Samo slušaj taj Sre Jan 05, 2011 4:19 pm

Bite.me.Damon

Admin
„Nemoj da razmišljaš, niti da osuđuješ. Samo slušaj.“

Anabel Grin je devojka koja ima sve. Ili se makar tako predstavlja na manekenskim snimanjima. Ali njen život je daleko od savršenstva. Njeno prijateljstvo sa Sofi se neslavno okončalo, a poremećaj u ishrani njene druge starije sestre potresa čitavu porodicu. Povučena i odbačena i u školi i kod kuće, Anabel ponire u pomirljivo ćutanje. Otkako je upoznala Ovena – prodornog, opsednutog muzikom i rešenog da uvek kaže istinu – naučiće kako da samo oslušne sebe i stekne hrabrost da govori iskreno. Ali da li će biti u stanju da svima otkrije šta se zaista desilo one noći kada je Sofi prestala da joj bude drugarica?

„Desenova je oštrouman posmatrač modernog života tinejdžera. Junaci njenih romana su talentovani ali nisu savršeni. Zato i ne čudi što se čitateljkama veoma dopadaju njene knjige – ona piše o njima.“

[You must be registered and logged in to see this image.]

Da li ste čitali?

Harry: Albus Severus..you were named for the two headmasters of Hogwarts. One of them was a Slytherin and he was probably the bravest man I ever knew.

Snape: "Look... at... me."

Spojler:
Finally, after years of everyone telling Harry how he has Lily's eyes, the reader finally gets to understand the significance. The whole Snape story is beyond brilliant, and Alan Rickman is going to be awesome in Hallows Part 2.

2 Re: Samo slušaj taj Uto Feb 08, 2011 6:49 am

Word eater.

Čitala, jedna od boljih teen knjiga ^^

http://www.poet-world.com

3 Re: Samo slušaj taj Uto Feb 08, 2011 9:15 am

Bite.me.Damon

Admin
Ova je fenomenalna. Iako deluje kao jedna od onih lako citljivih, bas se razlikuje od ostalih teen knjiga. Citala sam je vise puta.

Harry: Albus Severus..you were named for the two headmasters of Hogwarts. One of them was a Slytherin and he was probably the bravest man I ever knew.

Snape: "Look... at... me."

Spojler:
Finally, after years of everyone telling Harry how he has Lily's eyes, the reader finally gets to understand the significance. The whole Snape story is beyond brilliant, and Alan Rickman is going to be awesome in Hallows Part 2.

4 Re: Samo slušaj taj Uto Feb 08, 2011 9:16 am

Word eater.

Slažem se, i meni je delovala poput ostalih teen knjiga pre nego što sam je čitala, ali u stvari mi se dopala. Very Happy

http://www.poet-world.com

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu