Harry Potter Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Sirius Black

4 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Sirius Black Empty Sirius Black Sre Dec 29, 2010 2:59 pm

Bite.me.Damon

Bite.me.Damon
Admin

Sirius Black je kum Harija Potera. On je nepravedno optuzen za zločine koje nije počinio pa je osudjen na robiju u čarobnjačkom zatvoru Askaban. Nakon što beži odatle, on upoznaje Harija i postaje mu nešto poput roditelja. Na Hogvortsu najbolji drug mu je bio Džejms Poter. Sirus je čistokrvan čarobnjak, a brat mu je bio Smrtožder. Poginuo je od strane svoje zle rodjake Belaktris u petom delu sage. Njegova nevinost je dokazana tek nakon njegove smrti.
U filmovima ga tumači Gary Oldman.


Sirius Black Cats

Najbolji citati:

- I want you to listen to me very carefully, Harry. You're not a bad person. You're a very good person, who bad things have happened to. Besides, the world isn't split into good people and Death Eaters. We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on. That's who we really are.

- It's been 14 years, and still not a day goes by that I don't miss your dad.

- You are truly your father’s son, Harry....

- This is how it is -- this is why you're not in the Order -- you don't understand -- there are things worth dying for!


Dambldor o Sirijusu:

Sirius je bio hrabar, pametan i energičan čovek, a takvi ljudi obično nisu zadovoljni kad sede kod kuće krijući se, kad veruju da su drugi u opasnoti.

Hari o Sirijusu:
"It's just hard... to realise he wont write to me again"


Činjenice i zanimljivosti:

-Nakon 12 godina Askabana postao je skoro neprepoznatljiv.
- Na Hogwortsu je često upadao u nevolje.
- Nadimak mu je šaponja, zato što može da se pretvara u psa.
- Kada je pobegao želeo je da ubije Crvorepa, jer je izdao njegove najbolje prijatelje.

2Sirius Black Empty Re: Sirius Black Ned Feb 06, 2011 3:34 am

Wwinner

Wwinner

Lajkujem ga Smile

3Sirius Black Empty Re: Sirius Black Sre Avg 03, 2011 3:23 am

Stella Black

Stella Black

Plakala sam kao luda kad je Sirius umro. To je bilo kad sam citala knjigu. Film nisam mogla da pogledam do kraja zbog toga. Znala sam da ce ga ubiti i vise mi se film nije gledao. Tako dobar lik, tako je propatio, izgubio sve i umesto da doceka neka bolja vremena-umro. Zao mi je i Harija.

4Sirius Black Empty Re: Sirius Black Sre Avg 03, 2011 2:56 pm

ivana96

ivana96

Meni je bas zao sto je umro... Sad
Inace mi je bio super...

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu