Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Mika

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1 Mika taj Ned Jan 16, 2011 12:46 pm

Bite.me.Damon

Admin
Mika , je libanski pevač i muzičar rođen kao Majkl Holbruk Peniman (engl. Michael Holbrook Penniman) u Bejrutu (Liban), 18. avgusta 1983 godine.

Mika je rođen kao treće od petoro dece. Majka mu je Libanka, a otac Amerikanac. Porodica se odselila iz Libana u Pariz zbog ratnog stanja kada je Mika imao godinu dana. Svoju prvu pesmu napisao je kad mu je bilo sedam godina, a u 9. godini se seli sa porodicom u London. U Londonu je pohađao francusku gimnaziju Šarl de Gol, ali je imao problema pri učenju zbog disleksije. Kasnije upisuje Vestminstersku školu, i Kraljevski muzički koledž gde će kasnije snimiti i svoj prvi album.

Mika je radio muziku za Britiš ervejz i reklame za žvakaće gume Orbit. Njegov debitantski singl izdat 2006. godine zove se Polako, opusti se (engl. Relax, Take It Easy), a najveći uspeh postigao je hitom Grejs Keli (engl. Grace Kelly) iz 2007. godine sa prvog albuma Život kao crtani film (engl. Life in Cartoon Motion). Popularan i zapažen je i njegov singl Ljubav danas (engl. Love Today) takođe iz 2007. godine. Njegove pesme prepoznatljive su po karakterističnom falsetu.

Studio albums
2007: Life in Cartoon Motion
2009: The Boy Who Knew Too Much
2011: TBA

Harry: Albus Severus..you were named for the two headmasters of Hogwarts. One of them was a Slytherin and he was probably the bravest man I ever knew.

Snape: "Look... at... me."

Spojler:
Finally, after years of everyone telling Harry how he has Lily's eyes, the reader finally gets to understand the significance. The whole Snape story is beyond brilliant, and Alan Rickman is going to be awesome in Hallows Part 2.

2 Re: Mika taj Ned Feb 06, 2011 4:05 am

.Corpse Bride.

Happy Ending. <3

Ima baš neobičan glas. Very Happy

http://tvd-serbia.tk

3 Re: Mika taj Uto Feb 08, 2011 6:36 am

Word eater.

Ok je, ima nekih kul pesama, mada ne slušam ja već moja sestra. xD

http://www.poet-world.com

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma: