Harry Potter Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Mika

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Mika                  Empty Mika Ned Jan 16, 2011 12:46 pm

Bite.me.Damon

Bite.me.Damon
Admin

Mika , je libanski pevač i muzičar rođen kao Majkl Holbruk Peniman (engl. Michael Holbrook Penniman) u Bejrutu (Liban), 18. avgusta 1983 godine.

Mika je rođen kao treće od petoro dece. Majka mu je Libanka, a otac Amerikanac. Porodica se odselila iz Libana u Pariz zbog ratnog stanja kada je Mika imao godinu dana. Svoju prvu pesmu napisao je kad mu je bilo sedam godina, a u 9. godini se seli sa porodicom u London. U Londonu je pohađao francusku gimnaziju Šarl de Gol, ali je imao problema pri učenju zbog disleksije. Kasnije upisuje Vestminstersku školu, i Kraljevski muzički koledž gde će kasnije snimiti i svoj prvi album.


Mika je radio muziku za Britiš ervejz i reklame za žvakaće gume Orbit. Njegov debitantski singl izdat 2006. godine zove se Polako, opusti se (engl. Relax, Take It Easy), a najveći uspeh postigao je hitom Grejs Keli (engl. Grace Kelly) iz 2007. godine sa prvog albuma Život kao crtani film (engl. Life in Cartoon Motion). Popularan i zapažen je i njegov singl Ljubav danas (engl. Love Today) takođe iz 2007. godine. Njegove pesme prepoznatljive su po karakterističnom falsetu.

Studio albums
2007: Life in Cartoon Motion
2009: The Boy Who Knew Too Much
2011: TBA



Mika                  Mika00

2Mika                  Empty Re: Mika Ned Feb 06, 2011 4:05 am

.Corpse Bride.

.Corpse Bride.

Happy Ending. <3

Ima baš neobičan glas. Very Happy

http://tvd-serbia.tk

3Mika                  Empty Re: Mika Uto Feb 08, 2011 6:36 am

Word eater.

Word eater.

Ok je, ima nekih kul pesama, mada ne slušam ja već moja sestra. xD

http://www.poet-world.com

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu