Harry Potter Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Sumrak saga

+2
Wwinner
Bite.me.Damon
6 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Sumrak saga Empty Sumrak saga Sre Jan 05, 2011 7:59 am

Bite.me.Damon

Bite.me.Damon
Admin


Sumrak je romantično—fantastični serijal romana američke spisateljice Stefani Majer. Knjige iz serijala Sumrak prodate su u više od 40 miliona primeraka širom sveta i prevedene su na 37 svetskih jezika. To su takođe najprodavanije knjige na svetu u 2008.
Serijal Sumrak čine četiri knjige — Sumrak, Mladi mesec, Pomračenje i Praskozorje — i najavljena je peta, nazvana Ponoćno sunce. Glavna junakinja Bela Svon zaljubljuje se u vampira Edvarda Kalena, i knjige prate njihovu neobičnu ljubav, razlike koje ih razdvajaju i neobjašnjivu okolnost koja ih spaja. Usput, se otkrivaju i mnoge stvari o vampirima i Edvardovoj porodici.
Kako autorka tvrdi, njene knjige su "o životu, ne o smrti" i "ljubavi, ne požudi".


Mlada Izabela je primorana da se preseli u oblačni Fork, poznat kao najkišovitiji kraj Amerike, kod svog oca.
Vrlo teško se uklapa u novu sredinu, nenaviknuta na društvo, pažnju poklanja jedino neobično lepom Edvardu – dečku neuravnoteženog raspoloženja, o čijoj porodici kruže zaista zastašujuće priče.
Uskoro i sama biva u prilici da otkrije istinske razloge malograđenskih nagvaždanja, kao i da upozna pravu, demonsku prirodu Edvarda Kalena.




[You must be registered and logged in to see this image.]

Utisci?

2Sumrak saga Empty Re: Sumrak saga Ned Feb 06, 2011 5:48 am

Wwinner

Wwinner

Volim knjige. filmovi su sra*e xD

3Sumrak saga Empty Re: Sumrak saga Ned Feb 06, 2011 7:14 am

.Corpse Bride.

.Corpse Bride.

Filmovi su baš loši al' ipak sam dala knjigama šansu. Nisu ništa bolje.

http://tvd-serbia.tk

4Sumrak saga Empty Re: Sumrak saga Uto Feb 08, 2011 6:48 am

Word eater.

Word eater.

Volela sam pre više.

http://www.poet-world.com

5Sumrak saga Empty Re: Sumrak saga Ned Avg 21, 2011 3:46 am

Stella Black

Stella Black

Ja obozavam Sumrak, ali sam ovih dana nekako vise za HP. Vec dugo nisam ni citala ni gledala Sumrak, a imam sve knjige i sve filmove. study

6Sumrak saga Empty Re: Sumrak saga Ned Avg 21, 2011 1:54 pm

ivana96

ivana96

Ja sam procitala 1. knjigu pre neki dan, nije losa Smile

7Sumrak saga Empty Re: Sumrak saga Pon Avg 22, 2011 1:41 am

Stella Black

Stella Black

Ma ja obozavam sve delove, ali su mi omiljeni 1. i 2. deo. Posle se sve nekako promeni. Shvatices ako procitas sve delove. U 1. i 2. je Bela nekako bolja. Makar meni. Like a Star @ heaven

8Sumrak saga Empty Re: Sumrak saga Pon Avg 22, 2011 12:37 pm

ivana96

ivana96

Procitacu... Smile
I odgledati filmove. Odgledala sam 1. i ok mi je Smile

9Sumrak saga Empty Re: Sumrak saga Uto Avg 23, 2011 4:44 am

Stella Black

Stella Black

Ja bas sad citam Midnight sun na newmoom balkam forumu. Taj deo je iz Edvardovog ugla. S.M. nije zavrsila ovaj deo, ali je lepo procitati Edvardova osecanja kada je upoznao Belu. To je u stvari Sumrak iz Edvardovog ugla. Extra je sunny

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu