Harry Potter Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Gossip Girl

4 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Gossip Girl Empty Gossip Girl Ned Jan 16, 2011 2:15 am

Severus.Snape <3

Severus.Snape <3
Admin

Tračerica; je američka tinejdžerska dramska TV serija nastala prema seriji knjiga istoimenog naziva Cecily von Ziegesar. Autori serije su Josh Schwartz i Stephanie Savage, a premijera serije je bila 19. rujna 2007. godine. Mreža CW je 16. veljače 2010. obnovila seriju za 4. sezonu.

Serija počinje povratkom Serene van der Woodsen na Manhattan nakon pohađanja privatne škole u Connecticutu. Blair Waldorf je njena dugogodišnja prijateljica i povremena rivalka, te je ujedno i &quot;kraljica&quot; društvene scene Manhattana. Pratimo i živote Chucka Bassa, zločestog dečka Upper East Sidea, Natea Archibalda, Chuckovog najboljeg prijatelja, te autsajdera koji spletom okolnosti bivaju uvučeni u turbulentnu manhattansku scenu: Dan Humphrey, Nateov prijatelj i Serenina simpatija; Vanessa Abrams, Danova najbolja prijateljica i Jenny Humphrey, Danova mlađa i ambiciozna sestra.
izvor:wikipedia

[You must be registered and logged in to see this image.]

https://hpserbiafans.serbianforum.info

2Gossip Girl Empty Re: Gossip Girl Ned Feb 06, 2011 6:39 am

Bite.me.Damon

Bite.me.Damon
Admin

Blair & Chuk ♥️
Prva i druga sezona su mnogo dobre. Treca mi se ne svidja, ali cu je zavrsiti. Very Happy Serija je iskreno samo zbog ovo dvoje. Ima dosta likova koje ne volim.

3Gossip Girl Empty Re: Gossip Girl Ned Feb 06, 2011 6:47 am

.Corpse Bride.

.Corpse Bride.

Ja ovo ne gledam više.
Toliko me smorilo.

http://tvd-serbia.tk

4Gossip Girl Empty Re: Gossip Girl Čet Avg 25, 2011 3:20 am

Stella Black

Stella Black

Meni je ok. Bas dobra serija. Cak mi je omiljeni lik. I love you I love you I love you

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu