Harry Potter Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Ron Weasley

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Ron  Weasley Empty Ron Weasley Sre Dec 29, 2010 2:48 pm

Bite.me.Damon

Bite.me.Damon
Admin

Ron Weasley je najbolji drug Harija Potera. Potiče iz črstokrvne, ali siromašne porodice, u kojoj ima još petoro braće i jednu sestru. Kuća u kojoj stanuje naziva se Jazbina.
Ron je u knjigama opisan kao jedan od najduhovitijih likova. Većina njegovih razgovora s drugim likovima prožeta je duhovitim upadicama. Želi popularnost kakvu ima Harry. Ponekad pokazuje blagu ljubomoru prema Harryju i njegovoj slavi. Spisateljica nam je dala znakove koji ukazuju na to da je Ron zaljubljen u Hermionu, iako to on sam nikad nije priznao. U šestom romanu, Harry Potter i Princ miješane krvi, bio je u vezi s Lavender Brown, ali uglavnom samo zato da bi kod Hermione izazvao ljubomoru. Na prvoj godini, u Harryju Potteru i Kamenu mudraca, u zrcalu Erised (ogledalu koje pokazuje najveće želje svake osobe) ugledao je sebe kao glavnog prefekta i kapetana kvidičke ekipe. U filmovima ga igra Rupert Grint.


Ron  Weasley Cats

Najbolji citati:

Accio Brain!

What's up? If it's massive spiders again I want to eat breakfast before.

I love you, Hermione.

Why spiders? Why couldn't it be "follow the butterflies"?

I think we've had a bad influence on Hermione.






Zanimljivosti o ovom liku:

1.Njegov strah od pauka datira jos otkad je bio jako mali.Fred je njegovog medu pretvorio u pauka i to je razlog njegove fobije.
2.Rupertov strah su takodje pauci.
3.Ron ima dvoje dece sa Hermionom Grandžer.
4.Ima crvenu kosu, kao i svi Weasleyevi.
5.Želi popularnost koju ima Hari. Povredjen je činjenicom da su svi oko njega uspešni i poznati.
6.Ron je asistent.
7.On je dobar igrač kvidiča, ali sa manjkom samopouzdanja.

2Ron  Weasley Empty Re: Ron Weasley Ned Feb 06, 2011 3:27 am

Wwinner

Wwinner

Moj najomiljeniji liiik ^^ obozavam ga Very Happy Rupert je savrseno odglumio Wink
Ron  Weasley Tumblr_lg5u2v0N1O1qabfrro1_500

3Ron  Weasley Empty Re: Ron Weasley Ned Feb 06, 2011 11:27 am

Stephan Halliwell

Stephan Halliwell

Super je lik.Jedan od omiljenih,zasad Smile

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu