Harry Potter Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Draco Malfoy

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Draco Malfoy Empty Draco Malfoy Sre Dec 29, 2010 2:55 pm

Severus.Snape <3

Severus.Snape <3
Admin

Drako Melfoj je lik u seriji knjiga i filmova o Hariju Poteru. Drako je najveći Harijev neprijatelj i sin je Narcise i Lucijusa Melfoja. Kao i većina učenika iz porodica mračnih čarobnjaka, u prvoj knjizi biva raspoređen u hogvortsku kuću Sliterin. On u 16. godini života postaje Smrtožder. U šestoj knjizi, on otkriva sobu po potrebi, koju je Hari koristio za časove DA (Dambldorove armije).Drako je imao veoma nesrećno detinjstvo, jer je bio rođen u čistokrvnoj porodici i odmalena je bio vaspitavan da mrzi čarobnjake normalskog porekla, kao i normalce. Inače, on je veoma osećajan, što pokazuje u šestom delu knjige, gde hoće da ubije Dambldora, kako bi spasao svoju porodicu od gneva Lorda Voldemora, ali ono što je dokazalo da je njegova duša ipak čovečna, jeste to da se premišljao kada je trebao ubiti Dambldora. Takođe, u filmu, Hari Poter i Polukrvni Princ, Draku je žao što je pomoću ogrlice (koju je kupio kod Bordžina i Berksa, a koju je dao Madam Rozmeri, koja ju je predala Kejti Bel, kako bi je ona dodelila Dambldoru), povredio i naneo bol Kejti Bel. Takođe je zaplakao i kada je video mrtvu pticu, za čiju smrt je on najvećim delom bio kriv. U tom periodu, dok je planirao Dambldorovu smrt, Drako je bio veoma skrhan, nesiguran, bolestan i depresivan, jer je i pored svih njegovih uvredljivih reči na račun Dambldora, on ipak imao malo poštovanja prema njemu, a pogotovu jer nije bio spreman da ubije. Severus Snejp ga je zaštitio i ubio Dambldora (po ranijem dogovoru). Kasnije, Drako se oženio Astorijom Melfoj (Gringras) i dobio je sina Škorpijusa, kome je rekao da pokuša da bude bolja osoba nego što je on bio.

Draco Malfoy Page



Zanimljivosti o Draku Melfoju:
1.Tom Felton boji svoju kosu u plavo zbog ove uloge.Njegova prirodna boja kose je svetlo smedja.
2.J.K Rowling je bila jako iznenadjena kada je videla koliko je dobro prihvacen lik Melfoja.
3.Drako je se kasnije ozenio devojkom iz Sliterina,Astoriom Gringras.

Some random quotes:

-You're going to regret this.

-Bet you loved that Potter. Famous Harry Potter can't even get into the bookshop without making the front page

-Filthy little mudbloods

-Yah you're not dangerous at all are you? you filthy beast!

-The Forbidden Forest!!! But students aren't allowed in there... I'll tell my father!

-Look Potter, you got yourself a girlfriend!

https://hpserbiafans.serbianforum.info

2Draco Malfoy Empty Re: Draco Malfoy Ned Feb 06, 2011 3:33 am

Wwinner

Wwinner

Jao Draco Razz pre mi je bio lep. a sad me nervira u svakom pogledu Razz

3Draco Malfoy Empty Re: Draco Malfoy Ned Feb 06, 2011 8:32 am

Bite.me.Damon

Bite.me.Damon
Admin

Po meni je ovo jedan od najkopleksnijih likova u sagi. Tokom godina se menjao i ja ga ne krivim ni za sta sto je uradio. On je rastao u takvom okruzenju i nije mogao da bude drugaciji, kasnije ga je Voldemort naterao na sve one uzasne stvari i on nije imao izbora. Ipak ne zaboravimo da je njegova majka spasla Harija u poslednjoj knjizi. I drago mi je sto mu je Hari spasao zivot.
Draco i Hermiona su mogli imati dobru ljubavnu pricu da je J.K. htela to. Very Happy

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu