Harry Potter Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Lady Gaga

+2
.Corpse Bride.
Bite.me.Damon
6 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Lady Gaga          Empty Lady Gaga Ned Jan 16, 2011 6:07 am

Bite.me.Damon

Bite.me.Damon
Admin

Karijeru je započela u njujorškim diskotekama, gde je nastupala sa Lejdi Starlajt. Istovremeno je radila u izdavačkoj kući Interskop rekords, gde je pisala tekstove pesama za druge poznate izvođače, među kojim i za Ejkona. Nakon što je čuo kako peva, Ejkon je ubedio čelnike Interskop rekordsa da, zajedno sa njegovom izdavačkom kućom Kon lajv distribjušon, sklope ugovor o saradnji sa Lejdi Gagom. Prvi album, pod nazivom „The Fame“, objavila je 19. avgusta 2008. Prva dva singla sa albuma: „Just Dance“ i „Poker Face“, postigli su veliki međunarodni uspeh. Prvi je bio nominovan za nagradu Gremi u kategoriji najbolje dens pesme, dok je drugi dostigao prvo mesto na čak 20 top-listi širom sveta. Sam album i njegovih pet singlova su širom sveta prodati u višestrukim zlatnim i platinastim tiražima.


„The Fame“ se našao na prvom mestu lista albuma u Austriji, Ujedinjenom Kraljevstvu, Kanadi i Irskoj, i četvrtom u Australiji. Kako bi radili na njenoj promociji u Americi, House of Gaga organizovao je njenu prvu koncertnu turneju, sa američkom krupom Nju kids in d blok, koja takođe snima za Interskoup. Gaga je s njima na turneji provela dva meseca, oktobar i novembar 2008 Sa njima je snimila i duet „Big Girl Now“, koji se našao na njenom albumu kao bonus pesma. U oktobru 2008. „The Fame“ je objavljen u SAD i debitovao na 17. mestu Bilbord liste najboljih albuma, i u prvoj nedelji prodato je 24.000 primeraka, a kasnije je dospeo na četvrto mesto. Širom sveta album se prodao u 2,3 miliona primeraka.

Albumi
2008 — „The Fame“
2009 — „The Fame Monster“
2011 - „Born This Way“

Singlovi
2008 — „Just Dance“
2008 — „Poker Face“
2009 — „Eh, Eh (Nothing Else I Can Say)“
2009 — „LoveGame“
2009 — „Paparazzi“
2009 — „Paper Gansta“
2009 — „Bad Romance“
2010 — „Telephone“
2010 — „Alejandro“
2010 — „Dance In The Dark“
2010 — „-Monster-“


Lady Gaga          Lady_gaga

2Lady Gaga          Empty Re: Lady Gaga Ned Feb 06, 2011 4:09 am

.Corpse Bride.

.Corpse Bride.

Čista komercijala. Rolling Eyes

http://tvd-serbia.tk

3Lady Gaga          Empty Re: Lady Gaga Ned Feb 06, 2011 5:54 am

Wwinner

Wwinner

ja nju gotivim. Very Happy
ima dobre tekstove ^^

4Lady Gaga          Empty Re: Lady Gaga Ned Feb 06, 2011 6:12 am

Severus.Snape <3

Severus.Snape <3
Admin

Genijalna je. ♥

https://hpserbiafans.serbianforum.info

5Lady Gaga          Empty Re: Lady Gaga Uto Feb 08, 2011 6:34 am

Word eater.

Word eater.

Not rly :/

http://www.poet-world.com

6Lady Gaga          Empty Re: Lady Gaga Pet Jul 29, 2011 5:01 am

ivana96

ivana96

Ok je Smile Najvise mi se svidja njena pesma Electric Chapel trenutno Smile

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu