Harry Potter Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Samo slušaj

2 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Samo slušaj Empty Samo slušaj Sre Jan 05, 2011 4:19 pm

Bite.me.Damon

Bite.me.Damon
Admin

„Nemoj da razmišljaš, niti da osuđuješ. Samo slušaj.“


Anabel Grin je devojka koja ima sve. Ili se makar tako predstavlja na manekenskim snimanjima. Ali njen život je daleko od savršenstva. Njeno prijateljstvo sa Sofi se neslavno okončalo, a poremećaj u ishrani njene druge starije sestre potresa čitavu porodicu. Povučena i odbačena i u školi i kod kuće, Anabel ponire u pomirljivo ćutanje. Otkako je upoznala Ovena – prodornog, opsednutog muzikom i rešenog da uvek kaže istinu – naučiće kako da samo oslušne sebe i stekne hrabrost da govori iskreno. Ali da li će biti u stanju da svima otkrije šta se zaista desilo one noći kada je Sofi prestala da joj bude drugarica?

„Desenova je oštrouman posmatrač modernog života tinejdžera. Junaci njenih romana su talentovani ali nisu savršeni. Zato i ne čudi što se čitateljkama veoma dopadaju njene knjige – ona piše o njima.“

[You must be registered and logged in to see this image.]

Da li ste čitali?

2Samo slušaj Empty Re: Samo slušaj Uto Feb 08, 2011 6:49 am

Word eater.

Word eater.

Čitala, jedna od boljih teen knjiga ^^

http://www.poet-world.com

3Samo slušaj Empty Re: Samo slušaj Uto Feb 08, 2011 9:15 am

Bite.me.Damon

Bite.me.Damon
Admin

Ova je fenomenalna. Iako deluje kao jedna od onih lako citljivih, bas se razlikuje od ostalih teen knjiga. Citala sam je vise puta.

4Samo slušaj Empty Re: Samo slušaj Uto Feb 08, 2011 9:16 am

Word eater.

Word eater.

Slažem se, i meni je delovala poput ostalih teen knjiga pre nego što sam je čitala, ali u stvari mi se dopala. Very Happy

http://www.poet-world.com

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu