Harry Potter Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Omiljeni HP film do sada?

5 posters

Omiljeni film

Omiljeni HP film do sada? Vote_lcap0%Omiljeni HP film do sada? Vote_rcap 0% [ 0 ]
Omiljeni HP film do sada? Vote_lcap50%Omiljeni HP film do sada? Vote_rcap 50% [ 1 ]
Omiljeni HP film do sada? Vote_lcap0%Omiljeni HP film do sada? Vote_rcap 0% [ 0 ]
Omiljeni HP film do sada? Vote_lcap0%Omiljeni HP film do sada? Vote_rcap 0% [ 0 ]
Omiljeni HP film do sada? Vote_lcap0%Omiljeni HP film do sada? Vote_rcap 0% [ 0 ]
Omiljeni HP film do sada? Vote_lcap50%Omiljeni HP film do sada? Vote_rcap 50% [ 1 ]
Omiljeni HP film do sada? Vote_lcap0%Omiljeni HP film do sada? Vote_rcap 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 2


Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Omiljeni HP film do sada? Empty Omiljeni HP film do sada? Čet Jan 06, 2011 2:06 pm

Bite.me.Damon

Bite.me.Damon
Admin

Koji vam je film omiljen i zašto? Very Happy
Možete glasati za više njih.

2Omiljeni HP film do sada? Empty Re: Omiljeni HP film do sada? Uto Feb 08, 2011 6:12 am

Word eater.

Word eater.

Prvih par filmova su najbolji, ali i DH nije loš.

http://www.poet-world.com

3Omiljeni HP film do sada? Empty Re: Omiljeni HP film do sada? Pet Jul 22, 2011 3:18 am

R. Archy B.



pogledao sam oba dela relikvija smrti...pa svi imaju svoje drazi...samo verujem da su morali bolje odraditi 2.deo

4Omiljeni HP film do sada? Empty Re: Omiljeni HP film do sada? Sre Okt 26, 2011 4:43 am

Stella Black

Stella Black

Meni je najbolji poslednji deo. Sedela sam u bioskopu i malo plakala. Pogotova kad je Snejp umirao. Tu mi je bas bilo tuznao. Sto se na forumu ne pominje poslednji deo? MSM nema ga na glasanju...

5Omiljeni HP film do sada? Empty Re: Omiljeni HP film do sada? Uto Nov 01, 2011 7:57 am

Janja



Hari Poter i dvorana tajni mi je omiljeni. Ne znam stvarno zašto, ali ga obožavam. Posle njega je zatvorenik iz Askabana, a posle drugi deo relikvija smrti.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu