Harry Potter Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Hermione Granger

5 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Hermione Granger Empty Hermione Granger Sre Dec 29, 2010 2:45 pm

Bite.me.Damon

Bite.me.Damon
Admin

Hermione Granger je rodjena 19. septembra 1980. Poreklom je Normalac, njeni roditelji su zubari.
Hermiona je najpametnija učenica u razredu i uvijek ima spreman odgovor na profesorovo pitanje (i zato joj svi govore da je sveznalica). To njeno znanje često izvlači Rona i Harryja iz nevolja, bilo da se radilo o njihovim pustolovinama ili o školskim zadacima. Hermiona uvek za sve ima logično objašnjenje i zato neprestano "spušta na zemlju" Rona i Harryja kad se oni previše zanesu svojim nemogućim i gotovo apsurdnim idejama i teorijama. Takođe je poznata i kao stručnjak za ljubavne probleme pa joj se zato i Harry obraća kad ne razume cure.Hermionu u filmovima tumači mlada glumica Ema Watson.


Hermione Granger Page

Zanimljivosti o Hermioni:
1.Njeno srednje ime je Jane
2.Malo je falilo da bude razvrstana u Revenklo zbog toga sto poseduje sve osobine Revenklovaca.
3.Nakon Drugog carobnjackog rata,Hermiona je jedina koja se vraca na Hogvorts da zavrsi 7 godinu.
4.Ona je kuma Harijevom i Dzininom detetu,Dzejmsu.
5.Hermiona je trebala da ima stariju sestru,ali J.K Rowling nije stigla da dopise jos jedan lik.
6.Hermionin bauk u trecoj godini bila je Profesorka MekGonagl koja joj govori da je sve ispite pala.
7.J.K Rowling je izjavila da je Hermiona jako slicna njoj iz skolskih dana.

Citati:

"Just because you've got the emotional range of a teaspoon doesn't mean we all have."

"Just because it's taken you three years to notice, Ron, doesn't mean no one else has spotted I'm a girl!"

Fear of a name only increases fear of the thing itself.

I'm going to bed before either of you come up with another clever idea to get us killed, or worse expelled.


2Hermione Granger Empty Re: Hermione Granger Ned Feb 06, 2011 3:28 am

Wwinner

Wwinner

Slatka mi je ^^ Totalno me odusevljava njena pamet Very Happy a ii Emma je super glumica, tako da ^^

3Hermione Granger Empty Re: Hermione Granger Ned Feb 06, 2011 11:32 am

Stephan Halliwell

Stephan Halliwell

Divna je,obozavam Emmu,inace.Svidja mi se sto je pametna.

4Hermione Granger Empty Re: Hermione Granger Uto Feb 08, 2011 9:24 am

Word eater.

Word eater.

o b o ž a v a m.
Predivna. Ne verujem u idole, ali ako bih imala jednog - to bi bila Hermiona.

http://www.poet-world.com

5Hermione Granger Empty Re: Hermione Granger Čet Jul 28, 2011 10:42 am

ivana96

ivana96

Super je Very Happy
Podseca me na mene xD

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu