Harry Potter Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Hari Poter i dvorana tajni

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Hari Poter i dvorana tajni Empty Hari Poter i dvorana tajni Sub Jan 01, 2011 2:15 pm

Bite.me.Damon

Bite.me.Damon
Admin

Ubrzo po početku školske godine dešavaju se surova skamenjivanja učenika čiji su roditelji normalci, a Hari postaje glavni osumnjičeni. Među žrtvama je i Hermiona Grejndžer, Harijeva prijateljica. Hari je otkrio da može da razgovara sa zmijama, što ga zabrinjava. Misli da je možda potomak zlog Sliterina koji je sagradio tajni deo Hogvortsa - Dvoranu tajni. Veliku pometnju Hariju napravio je Tom Ridl, odnosno Ridlov dnevnik. U jednom trenutku Hari otkriva da je pedeset godina ranije njegov prijatlelj Hagrid oputžen za otvaranje Dvorane tajni i ubistvo jedne devojčice...

Hari Poter i dvorana tajni Harrypotter2

Memorable quotes:


Harry: Promise me something.
Dobby: Anything, sir.
Harry: Never try to save my life again.

Harry: Wish you were here, Hermione. We need you. Now more than ever.

Tom Marvolo Riddle: So this is what Dumbledore sends his great defender. A songbird and an old hat.

Tom Marvolo Riddle: Let's match the power of Lord Voldemort, Heir of Salazar Slytherin, against the famous Harry Potter.


Činjenice i zanimljivosti o filmu:


- Film je imao premijeru 2. novembra 2002.

- Zaradio je preko 878 miliona dolara u svetu.

- Reditelj je Chris Columbs, koji je radio i prvi deo Hari Poter i kamen mudrosti.


Trailer:

2Hari Poter i dvorana tajni Empty Re: Hari Poter i dvorana tajni Uto Feb 08, 2011 6:19 am

Word eater.

Word eater.

Volim, tad je još uvek bio Richard Harris Dambldor. Sad

http://www.poet-world.com

3Hari Poter i dvorana tajni Empty Re: Hari Poter i dvorana tajni Pon Avg 01, 2011 4:29 am

Janja



Ovo mi je omiljeni Harry Potter film! Mnogo dobar, gledala sam ga milion puta. Smile

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu